Fresh Meat pokračuje, posílejte své ukázky na adresu klubstarapekarna@gmail.com

Program

Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
4/2019

Po 1.4.

Mladí ladí jazz

Koncert je součástí regionálního programu 10. ročníku festivalu Mladí ladí jazz. Od 1.4. do 30. 4. výstava obrazů: Míša DeLeviŠ "Nou Koment"

Oran Etkin s kapelou (US-CZ)

Oran Etkin je mistrný newyorský jazzman, vynikající klarinetista a držitel ceny Grammy. Do své jazzově energické tvorby absorbuje hudební vlivy z Afriky, Dálného východu, Evropy či Izraele, odkud pochází. Dalo by se tak říci, že právě on je upřímným pionýrem “world music” v jejím pravém slova smyslu, neboť do své palety harmonií a motivů zahrnuje neobvykle bohaté spektrum hudebních tradic. I Česká republika má co do pestrosti hudebních tradic co nabídnout. Pro toto jedinečné vystoupení vznikne improvizované těleso s několika významnými českými a slovenskými hudebníky. Koncert je součástí regionálního programu 10. ročníku festivalu Mladí ladí jazz.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč

Út 2.4.

Jazz Jaro 2019

Soulmates (USA/CZ)

hammond fusion Briana Charetteho. Už po prvním setkání dvou špičkových pražských jazzmanů s newyorským varhanním esem Brianem Charettem bylo jasné že si padli do noty.

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč

St 3.4.

Etno Jaro 2019

Tubabu

západoafrická hudba. Tubabu znamená v řeči Malinků a Bambarů označení bělochů. Je to také brněnská skupina hrající na tradiční západoafrické bubny. Jejich vystoupení znamená živelnost, nasazení a maximální prožitek.

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč

Čt 4.4.

Jazz Jaro 2019

Ondřej Zámečník Quintet

modern jazz s akordeonem

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč

Pá 5.4.

The NEWMOUR Experience

rock k tanci i poslepu od A po Z!

na místě: 70 kč

So 6.4.

Ginger Head

Jemně folková z kravína....kulhavé blues o zrzce...východní funk o poplašné zprávě....takové jsou skladby Ginger Head. Brněnský instrumentální quartet hrající autorské písně, v nichž není zpěv již tradičně na jarním koncertu ve Staré Pekárně.

na místě: 80 kč

Po 8.4.

37. večer Fresh Meat

Vstup volný

Grey M

hrají vlastní tvorbu pop-rock, indie-rock, progressive rock...

Obsolete

grunge-rock / Brno

Út 9.4.

Jazz Jaro 2019

Tom Smith Quartet (UK/CZ)

modern jazz, naděje britského saxofonu. Tom Smith je excelentní jazzový saxofonista sídlící v Londýně. Pro české turné se spojil s velkou nadějí pražské jazzové scény, pianistou D. Bulatkinem.

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč

St 10.4.

Etno Jaro 2019

Bran

hudba Bretaně. Písničky, ze kterých je cítit moře, Francie a dávná keltská minulost. Kapela letos slaví 20 let na scéně, a nabídne proto speciální playlist složený z úplných novinek i pozapomenutých písniček z historie skupiny. A určitě dojde i na osvědčené fláky.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč

Čt 11.4.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

Pá 12.4.

Gronkjor

Gronkjor se svou typickou vyřídilkou.

ZLO/MY

Tajemní ZLO/MY poprvé na Pekárně. Hutné rify, zlomyslné české texty a hutná porce jarní energie. Tenhle večer fakt nenechá na nikom suchou nit!

na místě: 140 kč

So 13.4.

Kaltenecker-Marko (Hu)

jazz-fusion-electro; projekt velmistra bicích nástrojů Adama Marko ze Special Providence

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč

Út 16.4.

Jazz Jaro 2019

Sax & Crime (Rakousko)

zběsilý jazzový „šanson“. Projekt rakouského dua stojí na fúzi neuvěřitelného koncertního nasazení, rapu, jazzu, reggae, kabaretu, parodie ikon světového rocku a špetky toho šansonu včetně mrazivé sebeironie.

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč

St 17.4.

Etno Jaro 2019

Musica Balkanika (SRB/CZ/UKR)

balkánská hudba. Mezinárodní skupina Musica Balkanika hraje, zpívá a tančí v neodolatelném balkánském rytmu na pomezí srbské tradice a gypsy jazzu

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč

Čt 18.4.

Cat a Dogs

Snově laděné písně autorky Jany Jun Šrámkové v tento večer uslyšíte za doprovodu celé kapely, kterou tvoří cellistka Bětka Rolečková, baskytarista Jakub Šimáně, kytarista Martin Kroupa a perkusista Jakub Škrha.

Emozpěv

Čtveřice ozbrojená kytarami, klávesami a baskytarou. Připravte se na syrový a dravý indie folk s melancholickým nádechem nejen v textech, ale i v celkovém provedení.

na místě: 130 kč

So 20.4.

Máme zavřeno

Po 22.4.

Máme zavřeno

Út 23.4.

Touchwood

s nadsázkou si dělají legraci z vážných i nevážných věcí, které denně vídáme všude kolem.

Není zač!

pardubická kapela úsporného rockového složení bicí-basa-kytara, obohacená o ženský vokál

na místě: 80 kč

St 24.4.

Jazz a Etno Jaro 2019

Choroš

neuvěřitelný etnošraml. Členové Choroše používají pro svou hudbu sarkastické žánrové zařazení „agro-pop“. Vedle vlastní tvorby hrají písně převzaté a to zdánlivě velmi nesourodé, neb co zaslechnou, toho se zmocní Choroš je lanýž chudých!

předprodej: 120 kč
na místě: 170 kč

Čt 25.4.

Jazz Jaro 2019

András Dés Trio (Hungary)

to nejlepší z Budapešti. Kdo se skrývá za jednou z nejlepších nahrávek roku 2017 ve středoevropském jazzovém prostoru? András Dés, autor repertoáru tria, spolupracoval např. s Jackem DeJohnettem a Randym Breckerem.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč

Pá 26.4.

The Muxx

rock-alternative kapela z Brna

na místě: 80 kč

So 27.4.

David Vysloužil & Acoustic Irish

kapela hraje irskou keltskou muziku s nádechem Beskydských hor a velice ráda se nechává ovlivňovat hudbou i jiných žánrů. Jejich "hudební toulání" obsahuje prvky irish, folku, folkloru. Na svém kontě mají dvě vydané desky. Jejich poslední album s názvem Skorokruh je v distribuci s Indies Scope a k sehnání jak na koncertech, tak na www.indies.eu , či na Supraphone

na místě: 100 kč

Ne 28.4.

Wise Guyz (Ukrajina)

momemtálně jedna z nejlepších autentických Rockabilly kapel na světové Rock and Rollové scéně opět v Pekárně. Mají právem za sebou turné po Austrálii a hrálí na všech významných festivalech. Vyznávají hudební "fifties" rozmanitost která je odlišuje od většiny kapel a jejich explozivní živé vystoupení Vám nesmí ujít! Takže vám zbývá již jen přijít do suprového prostředí do Staré Pekárny na další CatMusic party večer. Po vystoupení bude tradiční Record Hop na vaše jivovaní!

na místě: 250 kč

Út 30.4.

Etno Jaro 2019

Dálach

tradiční irská hudba, inspirují se v archivních nahrávkách, vytváří vlastní instrumentální sety a kreativně aranžují své písně plné podmanivých melodií.

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
4/2019
skok na měsíc: