Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak.

1/2024
skok na měsíc:

So 13.1.

Kaltenecker-Marko (Hu)

Zsolt Kaltenecker a Adam Marko patří k nejlepším maďarským hudebníkům. Jejich duo zve posluchače na zvláštní hudební cestu: od breakbeatu, downtempo až po trip-hop a jazz, množství elektronických stylů je vytvořeno živě na dvou nástrojích - klávesách a bicích. Minimální nástrojové obsazení je výzvou a zároveň dává umělcům prostor, aby mohli předvést své schopnosti hudebníků, kterými bezesporu bohatě disponují.

předprodej: 290 kč
na místě: 350 kč

Čt 18.1.

Začátek již v 19:30

Betonovej Bez

Vzácnou událost pomůže stvořit jedinečná etablovaná smečka Betonovej bez, vrstevnice Xychtů, jejíž nezaměnitělný eschatonální anarcho-poetismus zahřívá pekárenská prkna pravidelně. Jejich lyrika sublimující z černých krystalů všedních hrůz v nevinnou bílou páru je zárukou skvělého lednového večírku! 

Xychty

Po roce od vydání pokřtí brněnská alternativně rocková kapela Xychty svoji prvotinu, která posluchačům vpouští do uší specificky namíchaný zvukově explozívní koktejl označovaný jako "lyrická deprese s rockovou tváří". Jelikož čas běží dál nezadržitelnou rychlostí, bude koncert naplněný zejména novějšími písněmi, které sahají do alternativnější saxofono-klavírně-kytarové tvorby  podpořené hravou rytmikou.

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč

Pá 19.1.

Trioooo

Hrají tak, aby se pop nažral a rock a blues zůstal celej. Jana Beránková-zpěv, ukulele; Filip Zeiner-kytara, zpěv; Jaroslav Pilný-saxofon; Tomáš Zeiner-perkuse, foukací harmonika.

předprodej: 100 kč
na místě: 100 kč

So 20.1.

Jazz & Blues Brno 2024

Steven's

melodický bluesrock s prvky funky, vítěz soutěže Blues Aperitiv 2022, debutové album Runnin' Man (2022). Šest mladých a na hudbu nažhavených dvacátníků z Karlových Varů. Steven's zdařile mísí prvky blues, rocku i funky groovu. Žánrově pestré aranže stojí na kytarových riffech a vokálním projevu frontmana a kytaristy Štěpána Kordíka, pevných základech rytmiky a celkovou barvu kapely pak dotváří hlasy dvou vokalistek. 

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč

St 24.1.

Vyp.Ni!

hrají Glam rock, který je charakterizován jako fádní, uspávající balada i rozpustilé vysokoenergetické rock and rollové stylizace, přičemž ve zpěvu dominují pokřiky. Hlavním tématem textů byvájí problémy všedního života. Letos v únoru pokřtili druhé řadové album Křižovatky s kmotrem Petr Pálenský a.k.a. POLY z kapely Insania.

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč

Čt 25.1.

Jazz & Blues Brno 2024

Juwana Jenkins (USA)

blues. Charizmatická americká bluesová zpěvačka označovaná jako „královna blues“. Vokalistka se zastřeným a chraplavým hlasem naplňuje sál autentickým zvukem „old school“ blues s razancí funkového buldozeru.

předprodej: 280 kč
na místě: 350 kč

Pá 26.1.

Virgin Gig

Pro nemoc zrušeno

The Outroverts

tento koncert byl bohužel zrušen

Čtyřčlenné trio založené roku 2021 hrající alternativní rock s přesahem do funku a příbuzných žánrů. Tentokrát v lehce komornějším provedení. Špunty s sebou!


 

předprodej: 100 kč
na místě: 150 kč

So 27.1.

Uzavřená společnost

Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
1/2024
skok na měsíc: