Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak.

12/2023
skok na měsíc:

Pá 1.12.

Uzavřená společnost

Vstup jen pro zvané

Út 5.12.

Jazz & Blues Brno 2023

Brněnská bluesová legenda. Mikulášský večírek.

Hoochie Coochie Band (CZ)

Hoochie Coochie Band (Brno, but inspirated in USA) - psychedelic space blues. Jan Švihálek – kytara, sólový zpěv, Kuba – harmonika, zpěv, Kulička-kontrabas, zpěv, Kačer-bicí 

předprodej: 250 kč
na místě: 299 kč

St 6.12.

Etno Brno - podzim 2023

Létající rabín

klezmer. Starodávné a okouzlující melodie židovské svatby, jakož i jedinečné písně v jazyce jidiš. Létající rabín hraje klezmer – tradiční instrumentální hudbu východoevropských Židů.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč

Čt 7.12.

Phil Shoenfelt & Band of Heysek

Křest společného alba “Mumbo Jumbo Gumbo” (Indies Scope) anglického post-punkera a bandy bluesových hejsků.

Punkový přístup a bluesový feeling heysků se spojil s Shoenfeltovou minulostí v anglo-americkém post-punku, psychedelii, folku a gotickém blues. Je to ambiciózní sbírka písní – jako by sedmdesát let konkrétního proudu populární hudby bylo destilováno do jednoho integrovaného celku.

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč

Pá 8.12.

Uzavřená společnost

Jen pro zvané

So 9.12.

Uzavřená společnost

Jen pro zvané

Po 11.12.

Jazz & Blues Brno 2023

Ben Poole Band (UK/CZ)

bluesrock. Ben Poole – kytara, zpěv, Tomáš Lacina – baskytara, Roman Vícha – bicí
Kytarista a zpěvák Ben Poole je novým příslibem britské bluesové školy, jeden z nejlepších, jaký se v Evropě v posledních letech objevil. Dokonce ani jeho hrdinové, se kterými měl tu čest hrát na jednom pódiu (Jeff Beck, Gary Moore a John Mayall), nešetří pochvalami. Ben Poole je naživo naprosto fantastický, skvěle pracuje s dynamikou! Byl nominován

předprodej: 220 kč
na místě: 290 kč

Út 12.12.

Charlie The Bomber

bluesrockový koncert. Pojďte si poslechnout zemité r & b kapely Charlie the Bomber, o které Ilja Kučera kdysi napsal, že není ani moderní, ani nemoderní, ale jak se na tuhle muziku sluší mimo čas…

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč

St 13.12.

Etno Brno - podzim 2023

Mariachi Espuelas

mexická a španělská hudba. Tradiční hudba mexických pěvců zvaných Mariachi. Do toho přimíchají i klezmer, irskou a keltskou hudbu a vznikne tak pěkně žhavá world music.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč

Čt 14.12.

Kupodivu

Výhradně autorská hudba se pohybuje na pomezí jazzu, folku, popu a alternativy.

 Marta Břeňová (zpěv) / Petr Šašinka (klávesy, perkuse, zpěv) / Jaroslav Pilný (saxofony, zpěv) / Šimon Athaj Řeřucha (baskytara) / Vojtěch Vaida (bicí) 

VeHiBa

Směs folku, jazzu, funku, latino - kapela, která se nenechává svazovat žánry.

předprodej: 160 kč
na místě: 190 kč

Pá 15.12.

Balet československého rozhlasu

Balet Československého rozhlasu vznikl v roce 2015 srocením osob ze tří až patnácti brněnských kapel a stejně jako švábi přežije vše.

Na předvánoční besídce ve Staré pekárně uvede jako svého hosta renomovanou výtvarnici Evu Macholánovou,která přímo na místě vytvoří obraz 200x125cm (ovlivněný poslechem),který si do konce koncertu určitě najde nového majitele"

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč

Út 19.12.

Květy

Brněnská alternativní skupina Květy sdružená kolem zpěváka, textaře, hudebníka, producenta a herce M.E.Kyšperkého, čerpající z mnoha hudebních žánrů a jejich tradiční vánoční večírek. 
 

na místě: 290 kč

St 20.12.

Veronika Dudová a Martin Pavlík

Můžete se těšit na akustický koncert Veroniky Dudové a kytaristy Martina Pavlíka. Uslyšíte nálož coverů ale i autorské tvorby! Jdem s kůží na trh! 
Special guest: Tadeáš Slovák a další... 

na místě: 50 kč

Pá 22.12.

Trawerza

Vánoční TRAWERZA aneb PUNKWA

Co by to bylo za předvánoční čas bez tradiční dávky punku. Kdyby si člověk nemohl na konci adventu pořádne zapogovat. Trawerza vám naloží všeho dost. Bude punk, bude pogo, bude asi i tombola! Poslední pátek před vánocama na Pekárně. Punkové Wánoce aneb PUNKWA. Doraž, bude to horký jak purpura na plotně.

na místě: 150 kč
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
12/2023
skok na měsíc: