Otevřeno máme ve dny koncertů vždy od 17:30 hodin a dle dané provozní doby.

Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
11/2022

Út 1.11.

Jazz & Blues Brno 2022

Kingswood (Austrálie).

Fergus – zpěv, Alex – kytara, Braiden – baskytara, Josh – bicí. Kingswood je dobře sezpívaná čtyřčlenná rocková banda z Melbourne v Austrálii, jejíž písničky znějí místy jako od Stinga. Předskokani na australských turné AC/DC a Aerosmith. Návštěvníci všech koncertů podzimní série Jazz & Blues Brno 2022 ve věku do 30 let platí pouze dobrovolné vstupné! Taktéž všichni, co se prokáží ukrajinským pasem (zde bez věkového omezení).

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč

St 2.11.

Etno Brno 2022

Rí Ra

keltská hudba. Název kapely pochází z irského rírá, tedy dobrá zábava. V jejich hudbě se snoubí irské tradicionály a instrumentální skladby, lehce okořeněné funky a jazzovými vyhrávkami.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč

Čt 3.11.

Vltava

Vltava je jednou z nejosobitějších českých hudebních skupin a současně oblíbenou stálicí klubových i festivalových pódií. Pestré skladby plné obrazů a nakažlivé hudební energie spolehlivě zasahují posluchače všech generací! Koncertní program se opírá o známé skladby kapelové historie a současně představuje nejnovější písně z aktuálního alba „Spass muss immer sein“. „Přeji si, aby naše písničková zpráva vždy obsahovala radost, aby byla pozitivní a pro zájemce také hluboká. Všechny naše písně mají svůj odraz v životě, v zážitcích a pocitech, které jsou mnoha lidem společné. Na koncertech to zjišťujeme stále znovu.“ (Robert Nebřenský) Obsazení: Robert Nebřenský – zpěv, kytary František Svačina – klávesy, akordeon Tomáš Uhlík - baskytara Ondřej Klímek – dechové nástroje Ondřej Pomajsl - bicí

předprodej: 299 kč
na místě: 350 kč

Pá 4.11.

Etno Brno 2022

Vernisáž výstavy Pavlíny Heinrichové

Kaczi

živelná multiinstrumentalistka a písničkářka s beskydskými kořeny, která skrze svou vlastní tvorbu balancuje mezi folkem, popem a šansonem. Představí s doprovodem aktuální svébytné album Nahá.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč

So 5.11.

Plum Dumplings

brněnská alternative-rocková kapela, jejíž texty jsou v mnoha případech inspirovány literárními předlohami (Hájíček, Murakami, Breron, Vian nebo Reiner). Dynamické přechody z minimalistických pasáží do ostřejších - někdy až noiseových, výrazný hlas zpěvačky Adély Polka a vrstvení kytarových linek a hlukových ploch jsou charakteristickými znaky v tvorbě této kapely s neotřelým pojetím rocku. Do nedávna byly pro Plum Dumplings typické také ryze francouzské texty písní, od kterých se však kapela na svém novém album „Jiný místo“ (2020), zcela přesunula k češtině.

Šamanovo Zboží

"Originální ostravská kapela Šamanovo zboží vystoupí se svým aktuálním albem Čtvrtá polnice, na kterém pokračuje v rozvíjení psychedelie a progresivního rocku. V tom nejlepším slova smyslu, který název progresivní rock s sebou nese. Očekávejte drásající vystoupení, komplikované stavby písní, složité rytmy, průbojné a kvalitní muzikantské výkony."

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč

Ne 6.11.

Jazz & Blues Brno 2022

The Tazers (JAR)

Lucas Warford – zpěv, kontrabas, mandolína a piano, Ira Echo – housle. Kapela Three for Silver pochází z Portlandu v Oregonu. Soubor posluchačům objevuje tradiční americkou hudbu. Jde o eklektickou, ale smysluplnou směs folku, blues, country, americany a roots music. Návštěvníci všech koncertů podzimní série Jazz & Blues Brno 2022 ve věku do 30 let platí pouze dobrovolné vstupné! Taktéž všichni, co se prokáží ukrajinským pasem (zde bez věkového omezení).

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč

Út 8.11.

Jazz & Blues Brno 2022

Začátek již v 19:30

Anna Kolchina Quartet (USA/CZ)

Anna Kolchina (USA) – zpěv, Jakub Zomer – klávesy, Jan Fečo – kontrabas, Martin Kopřiva – bicí. Hlas Anny Kolchiny je mírný, jazzový, elegantní, zranitelný i svůdný. Narodila se v Rusku a absolvovala Státní univerzitu kultury v Saint Petěrburku. Poté účinkovala a nahrávala s hudebníky extra-class úrovně z Evropy a především USA, kam se přestěhovala a kde nyní již léta v New Yorku žije. Návštěvníci všech koncertů podzimní série Jazz & Blues Brno 2022 ve věku do 30 let platí pouze dobrovolné vstupné! Taktéž všichni, co se prokáží ukrajinským pasem (zde bez věkového omezení).

Kristi Lescinski (USA)

Americká zpěvačka a skladatelka, která se zaměřuje na americkou populární lidovou hudbu s vlivy od Joni Mitchell, Sara Bareilles a Taylor Swift.

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč

St 9.11.

Etno Brno 2022

Létající rabín

klezmer. Starodávné a okouzlující melodie židovské svatby, jakož i jedinečné písně v jazyce jidiš. Létající rabín hraje klezmer – tradiční instrumentální hudbu východoevropských Židů.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč

Čt 10.11.

Jazz & Blues Brno 2022

Flight Attendant (USA)

Karalyne Winegarner – sólový zpěv, klávesy, Vinny Maniscalco – kytary, zpěv, Nikki Christie – viola, zpěv, Derek Sprague – bicí. Americká space psychedelická rocková kapela z Nashvillu. "Myslím, že některé z našich skladeb bude možné slyšet v rádiu i v roce 2050," říká o zvuku kapely její frontmanka, zpěvačka Karalyne Winegarnerová. Návštěvníci všech koncertů podzimní série Jazz & Blues Brno 2022 ve věku do 30 let platí pouze dobrovolné vstupné! Taktéž všichni, co se prokáží ukrajinským pasem (zde bez věkového omezení).

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč

Pá 11.11.

The NEWMOUR Experience

rock k tanci i poslepu od A po Z!

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč

So 12.11.

Začátek již v 19:30 hod.

Kingsfield

čerstvá smaženice z vajec rockových dinosaurů!

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč

Út 15.11.

Etno Brno 2022

Trombenik

klezmer. Skupina se zcela osobitou interpretací klezmeru, který rozproudí krev tanečníků a potěší posluchače. Vlastními aranžemi osvěžují tradiční melodie, které mísí zejména s balkánskou a romskou hudbou.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč

St 16.11.

Etno Brno 2022

Tablao Flamenco (CZ/SK)

Večer plný temperamentní hudby a tance. Na jeden večer se zasněme a přenesme do prosluněné Andalusie, do kolébky flamenka. Pojďme společně zažít atmosféru místních tablaít.

předprodej: 220 kč
na místě: 270 kč

Čt 17.11.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

Pá 18.11.

Začátek již v 19:30

Trawerza

Punk. Fakt pořádná nálož punku.

Kontrolla

Energická rocková kapela kombinující rock, funk a postpunk.

na místě: 130 kč

So 19.11.

Jeden rok poté...

Začátek již v 19:30

OH DEER!

Brněnská (punk)rocková kapela se po roce vrací na místo svého prvního koncertu. Přijď si poslechnout songy postavené na silném hlase, výrazných riffech a energickém tempu.

Špajz Bojz

Brněnská gastropopová kapela, která ti zahraje jen ty nejlepší písničky, ze špajzu tvojí babičky.

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč

Po 21.11.

Začátek již v 19:00

(Ne)kapela

Všichni jsme studenti střední školy umělecko-manažerské v Židenicích. Naše kapela vznikla úplnou náhodou, když naše kamarádka hledala narychlo hudební doprovod na její akci, kterou pořádala. My jsme dali hlavy dohromady a za den jsme připravili pár písniček. Měli jsme úspěch a jelikož jsme kamarádi, milujeme muziku a právě se i doplňujeme jak kamarádsky tak i hudebně, řekli jsme si, že v tomto složení zůstaneme a budeme hrát dál jen co to půjde. Akce se koná jako maturitní projekt Pavlíny Helánové.

na místě: 100 kč

Út 22.11.

Termín v jednání

St 23.11.

Etno Brno 2022

Noví kumpáni

fusion. Fúze tradičních basových bubnů, baskytary a saxofonu. Kapela vznikla na začátku léta 2020 a Kumpáni v ní spojili své zkušenosti s africkým bubnováním, alternativním rockem a jazzem.

předprodej: 130 kč
na místě: 160 kč

Čt 24.11.

Vyprodáno!

Laura a její tygři

černé kalhoty a funky drive - černé brýle a soulová naléhavost - černé kravaty a jazzová elegance - bílé košile a rocková energie

předprodej: 240 kč
na místě: 290 kč

Pá 25.11.

BN8

Tahle kapela rozhodně není žádný intelektuální nášup s indickým čajem v ruce a bílou šálou okolo krku. Hoši to na pódiu umí rozpálit tak, že to kroutí prsty na nohách. Z jejich muziky si rozhodně nesednete na zadek, ale budete tancovat jako šamani v amoku. Bude nás osm je prostě živočišná energie. Neškatulkovat! Nutno zažít!

na místě: 100 kč

So 26.11.

Pcháá

veselé písně o těžkostech všedních dnů. Ochutnejte s námi z míchaného drinku žánrů, ve kterém se snoubí ingredience jako funky, swing, rock, pop i rap. Pomyslným paraplíčkem budiž šanson na jehož konci se namísto olivy skví nakouřené sóla saxofonu a elektrické kytary. Vychutnejte si pestrou paletu nástrojů a chutí, a pokud potřebujete předkrm, najdete nás na všech větších streamovacích platformách.

na místě: 120 kč

Út 29.11.

Etno Brno 2022

Rajtaraj

Akustický etnošraml aneb hudba inspirovaná písněmi Balkánu, Skandinávie, západu Evropy, klezmeru a romani music, ovšem ve vlastních úpravách a aranžích s výrazným ženským zpěvem a mužským řevem.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč

St 30.11.

Etno Brno 2022

Roc'hann (F/SK)

Bretaňská hudba - písně o lásce, moři a námořnících, osvěžující jako pinta cidru, jejichž rytmus vás okamžitě pozve do tance. Při zpěvu Frédérica a Didiera se budete cítit jako v bretaňské taverně.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
11/2022
skok na měsíc:

Další stránky

Nejnovější fotky

Novinky na email

Program ke stažení
tento | příští měsíc

Info pro kapely