Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
12/2022

Dnešní program

Po 5.12.

Jazz & Blues Brno 2022 + Etno Brno 2022

Pilani Bubu Trio (JAR/CZ)

Jihoafrická písničkářka v žánru současné etnické a lidové hudby. Pilani Bubu má jedinečný hlas, stylově spojeným se soulem, jazzem, folkem a funkem. A její hudba je navýsost chytlavá. Pilani Bubu – zpěv, Antonín Dlapa– kytara, Matěj Černý – baskytara. KONCERT PROSINCE! Návštěvníci všech koncertů podzimní série Jazz & Blues Brno 2022 ve věku do 30 let platí pouze dobrovolné vstupné! Taktéž všichni, co se prokáží ukrajinským pasem (zde bez věkového omezení).

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

Út 6.12.

Backsight

Brněnská kapela BACKSIGHT působí na bluesové scéně od roku 2004 a její repertoár obsahuje vlastní tvorbu, bluesové standardy i známější nebluesové písně.

Kulturní úderka

syrová muzika od psychedelického blues 60. let až po americkou klubovou scénu reprezentovanou třeba Jon Spencer Blues Explosion. Kulturní úderka má však svůj zvuk, svůj projev, byla, je a bude vždy autentická. Nerozpakuje se pracovat s jemným zvukem akustické kytary nebo naopak elektrickým nášupem, ve kterém ale najdete třeba i klávesy či prostor pro bubeníka.

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

St 7.12.

Etno Brno 2022

Martina Trchová & Adam Kubát

Písně Zuzany Navarové ze všech jejích tvůrčích období znovu ožívají, tentokrát v komorním a citlivém podání zpěvačky Martiny Trchové, držitelky ceny Anděl, a kytaristy Adama Kubáta.

předprodej: 200 kč
na místě: 250 kč

Čt 8.12.

Jazz & Blues Brno 2022

Hoochie Coochie Band

HCB je dobře sehraná a sezpívaná čtyřčlenná banda z Brna, jejíž písničky znějí místy jako od Mississippi nebo z Chicaga. Honza – kytara, zpěv, Kuba – foukačka, Kulička – basa, Kačer – bicí. Návštěvníci všech koncertů podzimní série Jazz & Blues Brno 2022 ve věku do 30 let platí pouze dobrovolné vstupné! Taktéž všichni, co se prokáží ukrajinským pasem (zde bez věkového omezení).

předprodej: 220 kč
na místě: 290 kč
rezervovat

Pá 9.12.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

So 10.12.

VÁNOČNÍ „SEJŠN“ 2022 ve STARÉ PEKÁRNĚ

„Pojďme si ještě užít pořádný BIG BEAT , než všichni zblbnem, z těch letošních vánoc“. A proto každý rok v prosinci hřmí „VÁNOČNÍ SEJŠN“ ZAČÁTEK: 19:00

PK cupe

Rockový koncert Brněnské kapely, která hraje slušný Big beat.

Gustavo Rojo

pop-indie / Brno

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

Po 12.12.

Křest alba Rok na Slovácku s kalendářem na rok 2023 s obrázky Františka Pavlici.

Koncert horňácké cimbálové kapely Musica Folklorica, na kterém bude pokřtěno nové CD Rok na Slovácku. Kmotrem alba bude malíř František Pavlica.

Musica Folklorica

CD Rok na Slovácku je zhudebněný malovaný kalendář Františka Pavlici na rok 2023. Nová nahrávka propojuje obrazy a písně svérázného moravského regionu. Malíř František Pavlica se svojí neopakovatelnou poetikou vytvořil obrazy zachycující současný život a udržování moravských lidových tradic. Horňácká cimbálová muzika Musica Folklorica z Velké nad Veličkou sestavila a nahrála, ke každému obrázku z kalendáře sadu písní. Vznikl tak originální kalendář, který citlivě snoubí vizuální i hudební odkaz jedinečného moravského regionu. Do nahrávání CD se zapojil kromě kapely Musica Folklorica, Ženký sbor Oskoruša, zazpíval Martin Hrbáč, Veronika Malatincová, Martin Prachař ad.

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

Út 13.12.

Jazz & Blues Brno 2022

Přeložený koncert z 29. ledna 2022

Lewis Creaven Band (UK/CZ)

Lewis Creaven – kytara a zpěv, Tomáš Skřivánek – baskytara, Jan Ježek – bicí Kytarista a zpěvák Lewis Creaven patří k největším britkým hudebním talentům. Živé koncerty představují jak originální vlastní skladby, tak bluesrockovou klasiku od umělců jako jsou Led Zeppelin. Jimi Hendrix, Cream. Robben Ford, Lenny Kravitz a Bad Company. Návštěvníci všech koncertů podzimní série Jazz & Blues Brno 2022 ve věku do 30 let platí pouze dobrovolné vstupné! Taktéž všichni, co se prokáží ukrajinským pasem (zde bez věkového omezení).

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

St 14.12.

Etno Brno 2022

Tubabu

západoafrická hudba. Tubabu znamená v řeči Malinků a Bambarů označení bělochů. Je to také brněnská skupina hrající na tradiční západoafrické bubny. Jejich vystoupení znamená živelnost, nasazení a maximální prožitek.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

Čt 15.12.

Křest CD "Julie neví, že piju pivo"

Baronova holota

Baronova holota je sebranka hráčů, kteří působí v různých kapelách, ale teď je to baví i spolu. Punkrockové halekačky hraje možná kdekdo, ale s jazzmanem na ságo je to originál! Kytara Libor Mikeš Mikoška (Lidopop, Gwalarn), basa Vladimír Motýlek Savec (Visací zámek), sax Jakub Doležal (Jakub Doležal Quartet, Michal Ambrož & Hudba Praha). Ve Staré pekárně pokřtí Baronova holota CD pod názvem Julie neví, že piju pivo.

Yamrtaal

punk-pub-rockový "vedlejšák" Savce z Visáčů

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

So 17.12.

ZLO/MY

Mráz ti zalízá pod nehty, jenže pod zemí se ohřeješ. Hutná symfonie zimní tmy, hlasivky v těsným napětí a zlomyslná poezie ti vleje do žil trochu toho předvánočního tepla. Jsme ZLO/MY, buď s náma!"

na místě: 100 kč
rezervovat

Ne 18.12.

Ty Syčáci

Ty Syčáci s Petrem Vášou vás za vánoční atmosféry s vůní punče provedou dvaadvacetiletou hudební historií kapely.

předprodej: 190 kč
na místě: 240 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
12/2022
skok na měsíc: