Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
8/2022

St 10.8

Dnes je otevřeno bez programu

Pá 9.9.

Pop Museum uvádí:

Našrot (tentokrát unplugged)

Soubor Našrot je znám coby rámusivé těleso, oblažující publikum decibelovou smrští ve stylu jakéhosi hardcore-crossoveru. Ale má i svou (méně známou) tvář, kdy hudebníci usednou do seslí, chopí se akustických kytar, kontrabasu, bubnu a houslí či saxofonu, a spustí folk-rock a blues v rámci vystoupení obecně zvaného unplugged. Tehdy slyšíte našrotí písně zbavené hlukového nánosu, a s překvapením zjišťujete, že obsahují zajímavé melodické postupy, které bývají jinak skryty. A navíc – spoustu songů ať už autorských, nebo převzatých, předvádí soubor pouze v této polo-akustické formě. Samotný koncert je pak rozdělen na dva poločasy po 45 minutách, po kterých následuje prodloužení, a většinou i penalty. Ty se však kopou až po vystoupení na baru. Máte se tedy nač těšit!

předprodej: 120 kč
na místě: 160 kč
rezervovat

St 14.9.

Džem Na3

všakovaký pop rock

Olejové Výpary (SK)

punkský rock

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč
rezervovat

Čt 15.9.

(Ne)kapela

Jsme kapela (NE)kapela z Brna. Všichni jsme studenti střední školy umělecko-manažerské v Židenicích. Naše kapela vznikla úplnou náhodou, když naše kamarádka hledala narychlo hudební doprovod na její akci, kterou pořádala. My jsme dali hlavy dohromady a za den jsme připravili pár písniček. Měli jsme úspěch a jelikož jsme kamarádi, milujeme muziku a právě se i doplňujeme jak kamarádsky tak i hudebně, řekli jsme si, že v tomto složení zůstaneme a budeme hrát dál jen co to půjde.

na místě: 100 kč
rezervovat

Út 20.9.

Jazz & Blues Brno 2022

Návštěvníci koncertu ve věku do 30 let mají vstup zdarma!

Lauren Henderson Quartet (USA)

vocal jazz z New Yorku. Po úspěšném loňském koncertu se jazzová hvězda vrací znova do Brna!

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

Čt 22.9.

Panoptikum

Jsme jedno velké Panoptikum. Psychadelická surfrocková jízda s českými texty, ale i divadelní podívaná plná nečekaných zvratů a momentů, které jen tak z hlavy nedostanete. Přijedeme Vám představit naši novou desku Mantichora, těšit se můžete také na zbrusu novej merch a samozřejmě náš bělavej vinyl, kterej Vám vypálí uši!

Big Idea (F)

The Big Idea is one the rare rock band that has understood how to present ever more intense shows with no less than six musicians on stage, allowing them to settle their unclassifiable project, which muddy the waters. Last October, they set sail and recorded their fourth album on their sailing boat, while crossing the Atlantic Ocean...*****... The Big Idea je jedna z mála rockových kapel, která pochopila, jak prezentovat stále intenzivnější show s minimálně šesti hudebníky na pódiu, což jim umožňuje usadit svůj nezařaditelný projekt, který kalí vody. Loni v říjnu vypluli a nahráli své čtvrté album na své plachetnici, když přepluli Atlantský oceán.

předprodej: 180 kč
na místě: 230 kč
rezervovat

Čt 29.9.

Hudebně literární večer v podání dvou kapel, jednoho básníka a jednoho diskžokeje.

Bratrské kapely Duben v Pešti a Posledné decembrové dni spolu křižují každé jaro a podzim prostor Československa již od roku 2008 a v posledních letech doplňují své neveselé písně autorským čtením špinavých básní Romana Krištofa z Vysočiny a poslechovkou Štěpána Bolfa z Rádia 1. Začátek již v 19:30

Duben v Pešti

darkpop, CZ

Posledné decembrové dni (SK)

garage-pop / Bardejov

Roman CZ

těžká chvilka poesie

DJ Pišta CZ

hudba k tanci a pláči

na místě: 150 kč
rezervovat

Čt 6.10.

Křest cd Aliaksandra Yasinského "Hlybini"

Aliaksandr Yasinski

virtuózní akordeonista, autor symfonické hudby, filmové a divadelní hudby. Spolupracuje s Radkou Fišarovou, Ivou Marešovou a RAZAM, kapelou Shum Davar. Vystupoval v 17 zemích světa. Těšit se můžete na neobvyklé pojetí hry na akordeon. Ve své autorské hudbě Aliaksandr spojuje prvky jazzu, rockové hudby, folkloru a world music. V jeho expresívním podání zazní také jazzové standardy a skladby Astora Piazzolly.

Jáma s hranostajem

Temná zákoutí folku. Převážně akustické uskupení Jáma s hranostajem si pohrává ve svých anglických i českých autorských skladbách s melancholickými melodiemi hraničícími s alternativou. Ve složení kytara, zpěvy, beatbox, irské buzuki, housle nebo mandolína v duetu hřímá do kolíbavých rytmů.

předprodej: 130 kč
na místě: 170 kč
rezervovat

Pá 7.10.

Jeden rok poté...

The Outroverts

první výročí prvního veřejného koncertu alternativní rockové brněnské kapely The Outroverts.

The Slots

pražský host večera

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
8/2022
skok na měsíc: