Otevřeno máme ve dny koncertů od 17:30 hodin do 1:00.

Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
12/2023

Ne 10.12

Dnes máme zavřeno

Po 11.12.

Jazz & Blues Brno 2023

Ben Poole Band (UK/CZ)

bluesrock. Ben Poole – kytara, zpěv, Tomáš Lacina – baskytara, Roman Vícha – bicí
Kytarista a zpěvák Ben Poole je novým příslibem britské bluesové školy, jeden z nejlepších, jaký se v Evropě v posledních letech objevil. Dokonce ani jeho hrdinové, se kterými měl tu čest hrát na jednom pódiu (Jeff Beck, Gary Moore a John Mayall), nešetří pochvalami. Ben Poole je naživo naprosto fantastický, skvěle pracuje s dynamikou! Byl nominován

předprodej: 220 kč
na místě: 290 kč
rezervovat

Út 12.12.

Charlie The Bomber

bluesrockový koncert. Pojďte si poslechnout zemité r & b kapely Charlie the Bomber, o které Ilja Kučera kdysi napsal, že není ani moderní, ani nemoderní, ale jak se na tuhle muziku sluší mimo čas…

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

St 13.12.

Etno Brno - podzim 2023

Mariachi Espuelas

mexická a španělská hudba. Tradiční hudba mexických pěvců zvaných Mariachi. Do toho přimíchají i klezmer, irskou a keltskou hudbu a vznikne tak pěkně žhavá world music.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

Čt 14.12.

Kupodivu

Výhradně autorská hudba se pohybuje na pomezí jazzu, folku, popu a alternativy.

 Marta Břeňová (zpěv) / Petr Šašinka (klávesy, perkuse, zpěv) / Jaroslav Pilný (saxofony, zpěv) / Šimon Athaj Řeřucha (baskytara) / Vojtěch Vaida (bicí) 

VeHiBa

Směs folku, jazzu, funku, latino - kapela, která se nenechává svazovat žánry.

předprodej: 160 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

Pá 15.12.

Balet československého rozhlasu

Balet Československého rozhlasu vznikl v roce 2015 srocením osob ze tří až patnácti brněnských kapel a stejně jako švábi přežije vše.

Na předvánoční besídce ve Staré pekárně uvede jako svého hosta renomovanou výtvarnici Evu Macholánovou,která přímo na místě vytvoří obraz 200x125cm (ovlivněný poslechem),který si do konce koncertu určitě najde nového majitele"

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

Út 19.12.

Květy

Brněnská alternativní skupina Květy sdružená kolem zpěváka, textaře, hudebníka, producenta a herce M.E.Kyšperkého, čerpající z mnoha hudebních žánrů a jejich tradiční vánoční večírek. 
 

na místě: 290 kč
rezervovat

Čt 21.12.

Mimořádný vánoční koncert legendy!!!

The Plastic People of the Universe

Současnou sestavu PPU tvoří stálé vůdčí osobnosti: Jiří „Kába“ Kabeš (viola, theremin a vokál) a Joe Karafiát (kytara a vokál), doplněni o novou generaci muzikantů, kteří zůstávají věrni původnímu odkazu skupiny, zároveň ho však interpretačně posunují blíže k současnému posluchači. Program je složen z největších hitů skupiny (např. Magické noci, Podivuhodný mandarin, Muchomůrky bílé), doplněný o nové kompozice zejména z pera kytaristy Joa Karafiáta. Jedná se tak o ucelenou retrospektivu doyenů českého undergroundu.

předprodej: 299 kč
na místě: 350 kč
rezervovat

Pá 22.12.

Trawerza

Vánoční TRAWERZA aneb PUNKWA

Co by to bylo za předvánoční čas bez tradiční dávky punku. Kdyby si člověk nemohl na konci adventu pořádne zapogovat. Trawerza vám naloží všeho dost. Bude punk, bude pogo, bude asi i tombola! Poslední pátek před vánocama na Pekárně. Punkové Wánoce aneb PUNKWA. Doraž, bude to horký jak purpura na plotně.

na místě: 150 kč
rezervovat

So 20.1.

Jazz & Blues Brno 2024

Steven's

melodický bluesrock s prvky funky, vítěz soutěže Blues Aperitiv 2022, debutové album Runnin' Man (2022). Šest mladých a na hudbu nažhavených dvacátníků z Karlových Varů. Steven's zdařile mísí prvky blues, rocku i funky groovu. Žánrově pestré aranže stojí na kytarových riffech a vokálním projevu frontmana a kytaristy Štěpána Kordíka, pevných základech rytmiky a celkovou barvu kapely pak dotváří hlasy dvou vokalistek. 

předprodej: 190 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

Čt 25.1.

Jazz & Blues Brno 2024

Juwana Jenkins (USA)

blues. Charizmatická americká bluesová zpěvačka označovaná jako „královna blues“. Vokalistka se zastřeným a chraplavým hlasem naplňuje sál autentickým zvukem „old school“ blues s razancí funkového buldozeru.

předprodej: 280 kč
na místě: 350 kč
rezervovat

Pá 9.2.

Malent (CZ/SK/TUR)

pětice hudebníku hrající alternativní rock a indie. Můžete čekat zajímavou kombinaci melancholických elementů s prvky progresivního rocku. Koncert je realizován u příležitosti křestu druhého alba s názvem Extended Play, již k poslechu na všech oblíbených platformách. Malent je: Michal Franek - kytara, zpěv; Juraj Franek - bicí; Mert Dogan - kytara; Štěpán Žák - baskytara; Petra Macková - klávesy.

na místě: 150 kč
rezervovat

So 10.2.

PULS

Tento rok kapela slaví 40 let od svého vzniku. Po několika pauzách opět koncertuje a moc se na Vás těší.

RECYCLER

Host večera, kapela Recycler vytváří hudební atmosféru spojením grunge a post-grunge prvků z osmdesátých a devadesátých let, propojujíce nostalgii opravdového rockového zvuku nejenom díky celolampovým kytarovým zesilovačům.

předprodej: 160 kč
na místě: 200 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
12/2023
skok na měsíc: