Fresh Meat pokračuje, posílejte své ukázky pro projekt na adresu klub@starapekarna.cz

Program

Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak.

12/2019
skok na měsíc:

Dnešní program

Ne 15.12.

Vánoční koncert Syčáků

Ty Syčáci

v čele s legendárním Petrem Vášou, zahrají kromě starých pecek i ukázky z nového alba "THE TRAMP!" volně navazujícího na album Eldorado (2013)

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

Po 16.12.

Vánoční koncert Květů

Květy

nezaměnitelná kapela textaře, hudebníka, herce a producenta M.E.Kyšperského a její vánoční překvapení. (Kyšperský-Pilgr-Kyas-Kočka)

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

Út 17.12.

Jazz Brno 2019

Závěrečný večírek

Rocky Eagles

rock&roll. Rokenrolovou kapelu Rocky Eagles založili v Brně v roce 1965 (!). Soubor preferuje dřevní rokenrol, který proslavil Bill Halley, Chuck Berry a Jerry L. Lewis. V repertoáru jsou zařazeny i klidnější songy Elvise Presleyho a několik vlastních skladeb.

předprodej: 100 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

St 18.12.

Gazdina roba

Aktuální singl „Cokoliv chceš“ slušně bodující třeba v hitparádě Krokodýlu ukázal, že Gazdina roba se ze své „křižovatky lidí a stylů“ vydala zase o kus dál. Po sérii letních festivalů vedla cesta zpátky do zkušebny a tak právě v prosinci a právě ve Staré Pekárně plánuje kapela v premiéře představit publiku i několik dalších novinek. Čtveřice muzikantů doplněná charismatickým zpěvem Petry Jonášové připravila pro nadcházející klubovou sezónu novou várku žánrově prolínajících se písniček s kritiky oceňovanými texty stojícími na hře s češtinou. Přijďte ochutnat!

na místě: 100 kč
rezervovat

Čt 19.12.

Kulturní úderka

skvělej blues-grunge-rock". Poměrně syrová záležitost, zvukově i pocitově sahající od psychedelického blues 60. let po americkou klubovou scénu reprezentovanou třeba Jon Spencer Blues Explosion. Kulturní Úderka má však svůj zvuk, svůj projev, byla, je a bude vždy autentická.”

na místě: 100 kč
rezervovat

Pá 20.12.

The Fakers - Pearl Jam Cover Band

písně již u nás v klubu zdomácnělé party v autentickém podání a akusticky. Skupinu The Fakers tvoří ostřílení brněnští muzikanti, jejichž cílem je přiblížit Vám v autentickém podání hudbu amerických grunge-rockerů. Po řadě úspěšných koncertů v brněnských klubech Vám tentokrát The Fakers předvedou speciální akustický koncert. Uslyšíte řadu raritních songů včetně těch ze solové dráhy frontmana Pearl Jam, Eddieho Veddera.

na místě: 100 kč
rezervovat

So 21.12.

Vánoční koncert

Rolling Stones Revival Band Brno akusticky s piánem

energická, rocková show s autentickým zvukem i představením ve stoneovských kostýmech. Tentokrát akusticky s piánem pod prsty Dana Kyzlinka a foukací harmonikou Darka Neumanna. Kapelu tvoří zpěvák Adam Vrbas v roli Micka Jaggera, kytarista Jan Navrátil jako Keith Richards, baskytarista Richard Měřínský jako Bill Wyman, bubeník David Velčovský jako Charlie Watts a kytarista Jan Růžička nebo Michal Šecvčík jako Ronnie Wood. Od května 2009 s kapelou vystupuje klávesista Daniel Kyzlink a od roku 2010 hraje kapela i s dechovou sekcí. Kapela byla založena v roce 1997 v Brně, jako pocta této největší legendární, dosud hrající kapele. Zakládajícími členy jsou spoluhráči z tehdejší kapely Grassův pytel. Skupina má za sebou výjezdy do Rakouska, Německa, Itálie, vystoupení v České Televizi, TV Prima, Nova a také spousty koncertů po klubech a na festivalech v tuzemsku. Rolling Stones revival Band Brno nabízí vystoupení jak v klubech, tak na soukromých i firemních akcích, svatbách, narozeninách a večírcích. Pravidelně hraje na větších i menších festivalech. Vystupuje také v "unplugged" podání nebo v sestavě obohacené o dechovou sekci (saxofon, trubka, trombon).

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

Ne 22.12.

Závěrečný vánoční pekárenský koncert

Mucha

Kapela Mucha tímto last minute koncertem slaví jak Vánoce, tak nečekaný, kolosální úspěch desky Tos posrals. Zároveň si zde naposledy s Muchou zabubnuje fenomenální Jarda Noga, který opouští kapelu. Afterparty included. Exklusivní záležitost. Omezený počet míst.

předprodej: 330 kč
na místě: 390 kč

Po 23.12.

Máme zavřeno

Pá 27.12.

Máme zavřeno

So 28.12.

Máme zavřeno

Po 30.12.

Máme zavřeno

Út 31.12.

PF 2020

Silvestrovský pekárenský večer

přijďte se rozloučit se starým rokem do Staré Pekárny, vstup volný...

So 11.1.

Pavol Seriš: Autor

po dvoch komédiách charakterov (Chutilo vám, páni? a Zo ZOO) je táto hra pre zmenu o osude jediného človeka: Autora. Autor predstavuje pracujúceho tvora, ktorý musí vytvoriť originálny zábavný program, inak príde o všetko. Divadlo jedného herca, v ktorom ide herec viac za seba ako za postavu. Osobná výpoveď o úskaliach tvorby pod režijným dohľadom českého divadelného a filmového režiséra Břetislava Rychlíka. Pavol Seriš je absolventom Ateliéru fyzického divadla na Janáčkovej akadémii múzických umení v Brne, kde v decembri 2017 dokončil i doktorské štúdium. Vo svojej tvorbe sa venuje prevažne autorskému divadlu jedného herca; momentálne má v repertoári šesť monodrám: Chutilo vám, páni?, Zo ZOO, Autor, Pri kase, Samko Tále a Pozemšťan. Za svoje autorské inscenácie získal mnoho ocenení: najnovšie Cenu za najlepší herecký výkon na festivale FITUA 2015 v marockom Agadire, Hlavnú Cenu na European Young Theatre 2015 v talianskom Spolete či Hlavnú Cenu publika na festivale Monomaffia 2016 v estónskom Pärnu.

předprodej: 160 kč
na místě: 190 kč

Po 13.1.

42. večer Fresh Meat

Vstup volný

Krize Identity

olomoucká hardrocková, alternativní kapela

Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
12/2019
skok na měsíc: