Program

Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak.

5/2019
skok na měsíc:

Dnešní program

Ne 26.5.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

Po 27.5.

Jesse Ballard - Jan Hrubý - Joe Kučera (USA/CZ/D)

kalifornský folkrockový zpěvák a kytarista Jesse Ballard, legenda českých rockových houslí Jan Hrubý a berlínský jazzový saxofonista Joe Kučera ve společném hudebním projektu "Společné světy / Tour 2019". Společné koncerty tria se v loňském roce setkaly s velkým ohlasem u posluchačů nejen u nás, ale také v Německu a hudebníci projevili přání si ještě znovu společně zahrát. Koncert tria je postaven na autorských písních Jesse Ballarda doplněných několika covery (Dylan, Charles, Van Morrison), nacvičené části se střídají s právě improvizovanými pasážemi, kde se odráží momentální nálada a emoce nejen samotných muzikantů, ale i přítomných diváků. Každý koncert je proto trochu jiný a každý má svoji specifickou atmosféru. Na závěr květnového turné míří trio Ballard & Hrubý & Kučera do Staré Pekárny.....Nenechte si ujít možnost být přitom!

předprodej: 190 kč
na místě: 240 kč
rezervovat

Út 28.5.

Will Johns Trio (UK/CZ)

synovec Erica Claptona potřetí v ČR! Will Johns je synovec Erica Claptona a George Harrisona. Jeho otec Andy John byl zvukařem desek Led Zeppelin, Rolling Stones a Jethro Tull. Syn Will John (1973) patří mezi současné nejvýraznější britské kytaristy.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

Čt 30.5.

Křest nového EP "Get Up!"

Něco si přej

kapela mladých šílenců, kteří jsou přesvědčeni, že rock and roll ještě neřekl poslední slovo

Klíče

brněnská funky-punková kapela

na místě: 100 kč
rezervovat

Po 3.6.

39. večer Fresh Meat

Vstup volný

Rabbit Riot

tříčlenná československá rocková kapela z Brna

Die Buttertfly

swing-rock / Brno

Út 4.6.

Jazz Jaro 2019

Hoochie Coochie Band

Mississippi Delta blues. Bluesová skupina, hrající dřevní (akustické) rhythm & blues. Hraje jak vlastní písničky frontmana Jana Švihálka, tak i převzaté skladby.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

Čt 6.6.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

So 8.6.

Bluesweiser

energicky kované blues s prvky funky, jazzu či alternativy ... Skupina vznikla v Šamoríne cca r.1984-85 jako akustické trio Boboš Procházka (harmoniky), Mirko Staník (slide kytara) a Juraj Turtev (kytara, zpěv). Uběhlo 30 roků a Bluesweiser stále existuje. Důkazem toho je i nové CD – StreDnutie u Fausta – které bylo nahrané live v pražském studiu Faust records a vyšlo na podzim 2014. Základ zabezpečuje trio "oldtajmerov" (spolu cca od 1990) Pavel Doky Doležal (sax), Ivan Tomovič (kytara) a Juraj Dura Turtev (zpěv a kytara). Nové CD přiharmonikoval i Erich Boboš Procházka. Kapela nepřekročila svůj stín. Je stále ulítlá. Aktuální sestava: Juraj Dura Turtev – zpěv, kytara Ivan Tomovič – kytara Pavel Doky Doležal – sax Erik Bínovský – bass Elo Vojta - bicí

Marcus Jurkovič & Motion food

blues-funk / Praha

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

Po 10.6.

40. večer Fresh Meat

Vstup volný

Them Switcheroos

garage-stoner rock / Uherské Hradiště

St 12.6.

Jazz Jaro 2019

Crystal Monee Hall Band (USA/CZ)

newyorská královna soulu & gospelu. Crystal Monee Hall je jedním z nejpozoruhodnějších vokálních talentů, který se objevil na americké jazzové a soulové scéně. Zpěvaččin hlas, vytěžující gospelové základy, je syntézou čistoty a syrovosti.

předprodej: 180 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

Pá 14.6.

Band of Heysek

Lopata-krumpáč blues... přijďte zamávat hejskům před odjezdem do Mississippi

na místě: 100 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
5/2019
skok na měsíc: