Fresh Meat pokračuje, posílejte své ukázky na adresu klubstarapekarna@gmail.com

Program

Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
2/2020

Út 18.2

Dnes je otevřeno bez programu

St 19.2.

Etno Jaro 2020

Juras Pan Sound (CZ/I)

handpan ambient. Jedinečné spojení handpanů, elektrické kytary a perkusí v relaxační hudbě, známých melodiích, vlastní tvorbě a improvizacích v neopakovatelném zážitku.

předprodej: 130 kč
na místě: 160 kč
rezervovat

Čt 20.2.

Feel The Void

brněnská kapela založená z nebrňáků, hrající rockovou hudbu.

Break Your Ego

brněnská post-grunge kapela, něco mezi Beatles a Metallicou, nebo taky ne.

na místě: 100 kč
rezervovat

Ne 23.2.

Jazz Jaro 2020

Jeff Alkire Quartet (USA/CZ)

modern jazz. Americký saxofonista Jeff Alkire dlouhá léta jezdil turné s opravdu věhlasnými hudebníky jako jsou Ray Charles, John Lee Hooker, Terry Gibbs a Charlie Haden. Disponuje krásným a sytým tónem svého nástroje.

předprodej: 170 kč
na místě: 240 kč
rezervovat

Po 24.2.

Palo Seriš & Filip Teller: Improvizace

divadelníci a komici Palo Seriš a Filip Teller jdou opět společně na pódium bez přípravy. Po úspěšném turné se svým autorským kusem "Čecháčci a Čoboláci" se tentokrát pokusí získat si publikum "tady a teď". Živost, spontaneita a radost ze hry pro herce i publikum...

předprodej: 160 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

Út 25.2.

Dura & Blues Groove

bluesová besídka s hosty. Podle ohlasů více návštěvníků narozeninové série "20 let Staré Pekárny" byl koncert této party jedním z nejlepších v nabité muzikantské konkurenci. Tak si to přijďte zopakovat. Tvrdé jádro současného Groove: Juraj Dura Turtev - kytara, zpěv, Jan Kyncl saxofony, flétna, Bob Mojmír Sabolovič - basa, Lukáš Kytnar - bicí a jako vždy nějaký host.

na místě: 110 kč
rezervovat

St 26.2.

Etno Jaro 2020

Tubabu

brněnská skupina hrající na tradiční západoafrické bubny. Koncert ke 20 letům založení, kromě současné sestavy uslyšíte po letech hrát i zakládající sestavu Tubabu. Budete tančit!

předprodej: 130 kč
na místě: 160 kč
rezervovat

Čt 27.2.

Jazz a Etno Jaro 2020

Tellemarkk (CZ)

improvizovaná hudba inspirovaná jazzem, hudba bez hranic, která se odehrává „tady a teď“, přímo před očima (či spíše ušima) posluchače.

předprodej: 160 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

Pá 28.2.

Jazz Jaro 2020

The Bladderstones (CZ)

blues-crossoverové trio. Lídr kapely, kytarista Tomáš Frolík, absolvoval mistrovské kurzy Robbena Forda a Marcuse Millera a zní jako Jeff Beck infikovaný vzteklinou!

předprodej: 160 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

So 29.2.

Začátek již v 19:30

Budoár staré dámy

znepokojivé písničky, kterým můžete věřit. Kapela vznikla v roce 1998 a je považována za pokračovatele tradic brněnského alternativního rocku. Jejich styl je snadno rozpoznatelný díky energickému dívčímu zpěvu, nakažlivým melodiím, poetickým textům a neobvyklému ohýbání českých slov. Intuitivní, místy křehký, místy brutální hlasový projev Marty Kovářové solí na pódiu kytara Marka Laudáta a porcuje hravá rytmika bubeníka Laďi Šišky a basáka Tomáše Ergense. Z koncertů číší radost z hraní, naléhavost písňových sdělení střídá uvolňující humor v pauzách mezi písněmi; kdy nikdy nevíte, co se dozvíte!

Šamanovo Zboží

"Originální ostravská kapela Šamanovo zboží vystoupí se svým aktuálním albem Čtvrtá polnice, na kterém pokračuje v rozvíjení psychedelie a progresivního rocku. V tom nejlepším slova smyslu, který název progresivní rock s sebou nese. Očekávejte drásající vystoupení, komplikované stavby písní, složité rytmy, průbojné a kvalitní muzikantské výkony."

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

Po 2.3.

43. večer Fresh Meat

Vstup volný

Aronie

funk-rock / Brno

Prostoj

pop-rock / Rychnov nad Kněžnou

Út 3.3.

Jazz Jaro 2020

New Message Trio (CZ/SK)

modern jazz. Trio studentů JAMU v Brně. Repertoár je tvořen převážně standardy jazzových velikánů v zajímavých aranžích a též z vlastních skladeb.

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

St 4.3.

Etno Jaro 2020

Rí Ra

keltská hudba. Název kapely pochází z irského rírá, tedy dobrá zábava. V jejich hudbě se snoubí irské tradicionály a instrumentální skladby, lehce okořeněné funky a jazzovými vyhrávkami.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
2/2020
skok na měsíc:

Další stránky

Novinky

Volba sládků v únoru 01.02 2020
...

Nejnovější fotky

Novinky na email

Program ke stažení
tento | příští měsíc

Info pro kapely