Program

Klub se otevírá v 17:30.
Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.
6/2022

Dnešní program

Út 28.6.

SUKUBA VIDEOGAME ENSEMBLE

Volné sdružení příznivců soundtracků z her všech žánrů i stáří. V podání šestičlenného ansámblu uslyšíte hity a písně z takových titulů jako Assassin's Creed, Zaklínač, Kingdom Come: Deliverance, Fallout nebo Neverhood. Možná přijde i Orpheus!

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

Čt 30.6.

Band of Heysek feat. Ester&Martina

Lopata-Mississippi-krumpáč-dirtyblues-trio a rozlučkový večírek s barmankami Ester a Martinou

předprodej: 120 kč
na místě: 160 kč
rezervovat

Čt 7.7.

Kytarová škola Diesis

Začátek 19.30 hod, vstup volný.

Koncert účastníků kurzů

koncert účastníků kurzů

Čt 6.10.

Křest cd Aliaksandra Yasinského "Hlybini"

Aliaksandr Yasinski

virtuózní akordeonista, autor symfonické hudby, filmové a divadelní hudby. Spolupracuje s Radkou Fišarovou, Ivou Marešovou a RAZAM, kapelou Shum Davar. Vystupoval v 17 zemích světa. Těšit se můžete na neobvyklé pojetí hry na akordeon. Ve své autorské hudbě Aliaksandr spojuje prvky jazzu, rockové hudby, folkloru a world music. V jeho expresívním podání zazní také jazzové standardy a skladby Astora Piazzolly.

Jáma s hranostajem

Temná zákoutí folku. Převážně akustické uskupení Jáma s hranostajem si pohrává ve svých anglických i českých autorských skladbách s melancholickými melodiemi hraničícími s alternativou. Ve složení kytara, zpěvy, beatbox, irské buzuki, housle nebo mandolína v duetu hřímá do kolíbavých rytmů.

předprodej: 130 kč
na místě: 170 kč
rezervovat

So 22.10.

Five Leaf Clover

Irská hudba s rockovou příchutí - jsme folk-rocková kapela z Prahy. Tvoříme z čiré radosti, lásky k moři, vášni pro Irsko, Skotsko a keltské kořeny. Pod dohledem našeho maskota Shamuse McSmellyho Vám přinášíme rockový nářez pro štěstí.

předprodej: 120 kč
na místě: 160 kč
rezervovat

So 29.10.

Benefit

tradiční bluegrass z Brna a okolí

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč
rezervovat

Čt 24.11.

Vánoční koncert

Laura a její tygři

černé kalhoty a funky drive - černé brýle a soulová naléhavost - černé kravaty a jazzová elegance - bílé košile a rocková energie

předprodej: 240 kč
na místě: 290 kč

Čt 1.12.

BLAQROCK (USA)

Chicagská skupina, kterou tvoří zpěvák Gardner McFadden III, kytarista Myles Bacon, baskytarista Austen Goebel a bubeník Danny Delgado, se ukazuje jako klasický pohled na alternativní hudbu. Kapela odvozuje svůj název od písně Childish Gambino, „Black rock like a fuckin‘ LOST Episode“, ztělesňuje skutečnost, že rocková hudba pochází od černošských a POC umělců. Blaqrock přináší tento ztracený fakt do popředí. Alternativní pravopis znamená nejen jejich různorodé členy, ale také to, že skupina přesahuje typické žánrové hranice. Od Rage Against The Machine, Linkin Park, N.E.R.D a BROCKHAMPTON po Guns N' Roses, Thundercat, The Mars Volta a J Dilla, vlivy Blaqrock odrážejí, že se nikdy nebáli jít nad rámec toho, co se očekává. Blaqrockova největší síla pochází ze čtyř členů a absorbování jejich energie a vlivů. Tato inkluzivní energie je vyzařována prostřednictvím jejich fanoušků všech demografických skupin. S introspektivními a promyšlenými texty, údernými kytarami, rýhující se basou a bušícími bubny lze tento zvuk popsat jedině jako BLAQROCK.

předprodej: 230 kč
na místě: 290 kč
rezervovat

Pá 2.12.

The Fakers - Pearl Jam Tribute Band

The Fakers z Brna koncertuje od roku 2010 a hraje písně amerických grunge rockerů Pearl Jam. Můžete se tak těšit na hitovky od kapely, která se stala jednou z nejpopulárnějších rockových kapel devadesátych let. Čeká Vás tradiční prosincový setlist plný překvapení.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

So 3.12.

Frank Zappa Quartet

rockový koncert - hudba Franka Zappy v živém provedení.

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč
rezervovat

Pá 9.12.

Uzavřená společnost

vstup jen pro zvané

Út 13.12.

Jazz & Blues Brno 2022

Přeložená koncert z 29. ledna 2022

Lewis Creaven Band (UK/CZ)

Lewis Creaven – kytara a zpěv, Tomáš Skřivánek – baskytara, Jan Ježek – bicí Kytarista a zpěvák Lewis Creaven pochází z anglického Bristolu, nyní přechodně žije v Ostravě a hraje s pražskou rytmikou. Patří k největším hudebním talentům tohoto přístavního města, vyhlášeného svou hudební scénou. Reputaci získal Lewis Creaven Band jako jedna z nejpracovitějších kapel na místní scéně díky svému nepřetržitému koncertování, jež ve výsledku vedlo k všeobecné popularitě v celé západní Anglii. Živé koncerty představují jak originální vlastní skladby, tak bluesrockovou klasiku od umělců jako jsou Stevie Ray Vaughan, Jimi Hendrix, Stevie Wonder, Robben Ford, Lenny Kravitz a Bad Company, vše provedené v jedinečném stylu a s patřičnou jemností (ploužáčky) i dravostí (rychlé skladby).

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
6/2022
skok na měsíc: