Program

Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.

Dnešní program

Čt 21.3.

Jazz Jaro 2019

Začátek již v 19 hodin

Lucky Joke

fusion & groove. Stylově různorodá muzika, která se dá zařadit pod jazz-rock, jazz-funk, fusion, soul a rhythm&blues. Skupina je proslulá svou energičností, živelností a loncertním nasazením

Paul Batto

blues

předprodej: 100 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

Pa 22.3.

Real Eyes - 20 let

grunge - 20tý nargle kapely

předprodej: 80 kč
na místě: 100 kč
rezervovat

So 23.3.

Helemese

hudební skupina Helemese je chanson-punkovým uskupením vycházejícím z alternativního pojetí chansonu, punku, blues i world music vyznačující se živelností, energičností, nadsázkou a ironií. Jirka Hilčer (akordeon, zpěv) Barbara Neničková (zpěv) Matyáš Zamazal (basová kytara) Pavel Začal (bicí)

předprodej: 100 kč
na místě: 130 kč
rezervovat

Po 25.3.

The Young Pekáč Mojmíra Bártka

úžasná swingující družina mistra Mojmíra Bártka

na místě: 70 kč
rezervovat

Út 26.3.

Jazz Jaro 2019

Aimée Allen Quartet (USA/D/CZ)

top vocal jazz z New Yorku. Aimée působí již léta v New Yorku. Její repertoár tvoří výběr jazzových standardů, brazilské bossa novy a obsahuje též francouzsky zpívané písně. Ve vyzrálém zpěvaččině hlase je slyšet jak životní zkušenost, tak ženská smyslnost.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

St 27.3.

Tato lahůdka znovu ve Staré Pekárně!

Three for Silver (USA)

Tom Waits meets Mumford And Sons. Kapola se vrací s novým členem Rossim, který je virtuózní houslista a fantastický zpěvák a skladatel známý pro jeho rozsáhlý basový hlasový rozsah. Přidá tak do kapely svůj vlastní jedinečný zvuk a písně pro evropské turné od března do dubna 2019.

předprodej: 160 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

Čt 28.3.

Jazz a Etno Jaro 2019

Živé kvety (SK)

legendární bratislavská kytarovka Kapela byla založena v roce 1994. Hraje obyčejný, punkem lehce říznutý rock s množstvím melodických nápadů. Zcela zásadní složkou jsou texty zpěvačky ve spojení s jejím přirozeně živelným zpěvem.

předprodej: 180 kč
na místě: 240 kč
rezervovat

Pa 29.3.

Phil Shöenfelt (GB) & Southern Cross (CZ)

rock s bluesovými kořeny.Phil Shöenfelt – kytary, zpěv, David Bábka - steelkytara, Pavel Krtouš – baskytara, Jaroslav Kvasnička – bicí Světoběžník Phil Shöenfelt učinil první hudební kroky na půdě londýnských klubů. Poté zamířil do New Yorku. Na Manhatanu Shöenfelt prožil slavnou postpunkovou vlnu. Založil skupinu Khmer Rouge, hrál na společných vystoupeních s The Fall, Sonic Youth, jamoval s Jimem Jarmuschem. Po návratu do Londýna vystupoval sólově s Nickem Caveem & Bad Seeds. S Caveem jsou také jeho hlas a tvorba nejčastěji srovnávány i když v tvorbě Southern Cross je silně cítit také vlivy umělců jako Neil Young, Leonard Cohen, ale i U2, The Cure nebo Joy Division . Se skupinou Southern Cross vydal již čtyři řadová alba. Philův koncert je věnován panu Zdeňku Zapletalovi, který dlouhá léta zajišťuje výrobu tištěných propagačních materiálů jazzových a etnických sérií ve Staré Pekárně.

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

So 30.3.

Benefit

tradiční bluegrass z Brna a okolí

na místě: 90 kč
rezervovat

Po 1.4.

Mladí ladí jazz

Koncert je součástí regionálního programu 10. ročníku festivalu Mladí ladí jazz.

Oran Etkin s kapelou (US-CZ)

Oran Etkin je mistrný newyorský jazzman, vynikající klarinetista a držitel ceny Grammy. Do své jazzově energické tvorby absorbuje hudební vlivy z Afriky, Dálného východu, Evropy či Izraele, odkud pochází. Dalo by se tak říci, že právě on je upřímným pionýrem “world music” v jejím pravém slova smyslu, neboť do své palety harmonií a motivů zahrnuje neobvykle bohaté spektrum hudebních tradic. I Česká republika má co do pestrosti hudebních tradic co nabídnout. Pro toto jedinečné vystoupení vznikne improvizované těleso s několika významnými českými a slovenskými hudebníky. Koncert je součástí regionálního programu 10. ročníku festivalu Mladí ladí jazz.

předprodej: 170 kč
na místě: 220 kč
rezervovat

Út 2.4.

Jazz Jaro 2019

Soulmates (USA/CZ)

hammond fusion Briana Charetteho. Už po prvním setkání dvou špičkových pražských jazzmanů s newyorským varhanním esem Brianem Charettem bylo jasné že si padli do noty.

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

St 3.4.

Etno Jaro 2019

Tubabu

brněnská skupina hrající na tradiční západoafrické bubny. Jejich vystoupení znamená živelnost, nasazení a maximální prožitek

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

Čt 4.4.

Jazz Jaro 2019

Ondřej Zámečník Quintet

modern jazz s akordeonem

předprodej: 150 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

Pa 5.4.

The NEWMOUR Experience

rock k tanci i poslepu od A po Z!

na místě: 70 kč
rezervovat
Zobrazit další události
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
/
skok na měsíc:

Další stránky

Novinky

Volba sládků v březnu 25.02 2019
...

Nejnovější fotky

Novinky na email

Program ke stažení
tento | příští měsíc

Info pro kapely