Program

Začátek ve 20:00, není-li uvedeno jinak.

Dnešní program

St 12.12

Etno Brno 2018

Létající rabín

klezmer - starodávné a okouzlující melodie židovské svatby, jakož i jedinečné písně v jazyce jidiš

předprodej: 120 kč
na místě: 150 kč
rezervovat

Čt 13.12

Gazdina roba

když si dá kapela do podtitulu „neveselé písně z přelomu tisíciletí“, na snahu strhnout pozornost teenagerů to zrovna nevypadá. Charakteristika „rockové písničkářství s přemýšlivými texty, kterému se na západě říká hudba pro dospělé“ zase vypadá, že vás čeká výchovný koncert. A k tomu všemu ten matoucí etnograficky znějící název. Faktem je, že Gazdina roba s charismatickou frontmankou Petrou Jonášovou nepatří na tuzemské scéně k zrovna obvyklým jevům. Ale i když to všechno vypadá jako nabídka lístku na vlak, který už odjel, ochutnávka jejich tvorby, dostupná třeba na www.gazdinaroba.cz, ukazuje, že nudit se rozhodně nebudete.

na místě: 100 kč
rezervovat

Pa 14.12

Andy Marshall Band

Andy Marshall Band slaví v Pekárně! Speciální koncert brněnského rockového tria spojený s křtem singlu z nové desky.

na místě: 70 kč
rezervovat

So 15.12

SB band

vytříbená parta výborných muzikantů, kteří hrají pro radost a je to na nich vidět.

Lee Banda

autorské písně s folkrockovým nádechem z pera Miji Peterkové. Základnu má tahle parta muzikantů v jedovnických Chaloupkách. V současnosti tvoří jádro Lee bandy: Mija Peterková-zpěv,ac.kytara David Legner-ac.kytara,mandolína Olda Valouch-baskytara,zpěv Jiří Kuchař-saxofon,ac.kytara,zpěv Zdeněk Stupinský-rytmika

na místě: 100 kč
rezervovat

Ne 16.12

4. vinylová a CD burza od 11 do 16 hodin - vstupné 20Kč

Rezervace míst pro prodejce nutná na tel: 733 654 408. jedinečná možnost pro sběratele vinylů a CD jak nakoupit, tak vyměnit desky či sehnat rarity ze všech oblastí populární hudby.

Ty Syčáci

od 20 hodin koncert - Ty Syčáci v čele s legendárním Petrem Vášou, zahrají kromě starých pecek i ukázky z nového alba "THE TRAMP!" volně navazujícího na album Eldorado (2013)

předprodej: 150 kč
na místě: 200 kč
rezervovat

Po 17.12

Večerní koncert vyprodán. Přidán koncert odpolední od 17 hodin.

Vstupenky je možné na odpolední koncert zakoupit v smsticketu a na baru Staré Pekárny, vstupné 200/250Kč. Reservace nebudou možné. Koncert začne v 17 hodin a skončí v 18:30. Pak je třeba uvolnit klub pro účastníky večerního koncertu. Děkujeme za pochopení.

Mucha

brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchy, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavujícími mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. Kapela vydala tři alba a to Slováckou Epopej (2013), Josefene (2014) a Nána (2016)

předprodej: 200 kč
na místě: 250 kč
rezervovat

Út 18.12

Jazz a Etno Brno 2018

Závěrečný večírek

Mariachi Espuelas

mexická a španělská hudba - tradiční hudba mexických pěvců zvaných Mariachi. Do toho přimíchají i klezmer, irskou a keltskou hudbu a vznikne tak pěkně žhavá world music

předprodej: 140 kč
na místě: 190 kč
rezervovat

St 19.12

Discokoule

Československá vymazlená partička milovníků a přátel disca a popmusic

na místě: 100 kč
rezervovat

Čt 20.12

Urband

s brněnským triem Urband (Červenka, Všianský, Vtípil) se dočkáte pikantních rejů dekadentních valčíků, patetického blues, skřípajícího jazzu nebo undergroundu. Folkovější polohy mohou evokovat Vladimira Vysockého nebo atmosféru pijácky sentimentálních večírků u Dmitrije Karamazova. Ale pozor. Žádné retro. A rebjata, bude víno a tanec! A děvočky, pláč je na stejné úrovni jako smích a facka znamená stejnou něhu jako pohlazení.

na místě: 120 kč
rezervovat

Pa 21.12

brněnská premiéra kapely v novém složení

Lidopop

vánoční koncert

na místě: 120 kč
rezervovat

So 22.12

Red Hot Chili Peppers Revival

Výjimečný Vánoční akustický koncert oblíbeného brněnského revivalu Red Hot Chili Peppers

na místě: 80 kč
rezervovat

Pa 28.12

Máme zavřeno

So 29.12

Máme zavřeno

Po 31.12

CatMusic a Stará Pekárna uvádějí :

Vstupné 140Kč - předprodej: Indies, smsticket a na baru

JIVE TIME SILVESTR

silvestrovská tančírna v rytmu 50s Rock and Rollu, Rockabilly a Rhythm & Blues. Hrají DJ Bob Cat a DJ Vee Jay. Silvestrovský přípitek v ceně vstupného, začátek ve 20 hodin.

Zobrazit další události
Začátek ve 20:00, pokud není uvedeno jinak. Změna programu vyhrazena.
/
skok na měsíc: